poniedziałek, 19 maja 2014

Zaczynamy :-)

Witajcie!
Dziś zakończył się termin zgłoszeń na naszą wymiankę Trzy Kolory. Chęć udziału w zabawie wyraziło sześć osób, co bardzo nas cieszy :) każda z Was otrzyma teraz numer - w kolejności w jakiej się zgłaszałyście - i wg tych numerów będziemy losować, kto komu robi prezent. Pamiętajcie, że ma być to niespodzianka, więc do ostatniej chwili nie należy zdradzać, kto zostanie przez Was obdarowany ;) 
A zatem:
1. mrumru
2. kanwuję
3. Spalona Artystka
4. Daria
5. Dalia Klaudia
6. raisa gorbaczow
7. Mo
8. Izu

Teraz kilka spraw organizacyjnych - od dnia dzisiejszego (19.05) do 
1 czerwca mamy czas, aby przygotować upominek w wyznaczonej kolorystyce. Technika jest dowolna, więc wybierzcie, to co Wam najbardziej pasuje :) Przypominamy też o zamieszczeniu bannera na swoim blogu lub fb jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Do końca tygodnia poprosimy Was o przesłanie adresów pocztowych na naszego maila (latimeria.89@o2.pl), abyśmy mogły rozlosować i rozdzielić, kto komu sprezentuje swój upominek. Również drogą mailową zostaniecie poinformowani, kogo wylosowaliście i na jaki adres rzeczony upominek będziecie wysyłać. Pamiętajcie też, żeby koniecznie sfotografować swoje prace i wysłać nam zdjęcia, żebyśmy mogły wszystko zaprezentować w galerii na naszym blogu ;) Oczywiście zdjęcia opublikujemy, kiedy każdy potwierdzi, że swoją przesyłkę-niespodziankę już otrzymał :) 

I jeśli chodzi o wysyłkę - powinna się odbyć w pierwszym tygodniu czerwca (02-07.06) - ważne, żebyśmy mniej więcej w tym samym czasie otrzymały paczuszki, żeby nikt nie był poszkodowany :) 
A zatem zaczynamy! :) 


A dziś chciałam zaprezentować zaległe zdjęcia nagrody pocieszenia, jaką wylosowała w naszym candy Alka. Kolczyki wykonane na czarnych perełkach, obszyte czarnymi toho 11 i metallic nebula 15.


7 komentarzy:

 1. Teraz muszę sobie we wszystkich kalendarzach i notatnikach zaznaczyć deadline tworzenia i wysyłki, bo pewnie zapomnę. xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A taką nagrodę pocieszenia aż szkoda nie dostać. Piękne są. :D

   Usuń
 2. Jakie śliczne. Muszę wrócić do koralikowania, nie wiem czy będę umiała takie cudeńka robić ale wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, są prześliczne!:3 Czekam na nie z niecierpliwością:3

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne! :)
  To ja już powoli wymyślam co by to wykonać. :))

  OdpowiedzUsuń
 5. urocze maleństwa :) ja wyjeżdżam 8.06. więc jeśli przesyłka do mnie dotrze po tej dacie to potwierdze dopiero po 16.06. jak wrócę z urlopu ;)

  OdpowiedzUsuń