środa, 18 czerwca 2014

Wymianka trzy kolory - podsumowanie

W końcu możemy pochwalić się oficjalnie wynikami pierwszej wymianki zorganizowanej na naszym blogu. Dla przypomnienia, zgłosiło się 6 osób (oprócz organizatorów :)) - wszystkim Wam rękodzielniczkom bardzo dziękujemy za udział w zabawie i mamy nadzieje, że niespodzianki dostarczone przez listonosza były dla Was miłe :)


Na początku wyjaśnimy schemat losowania - ponieważ było nas osiem, postanowiłyśmy zrobić to w nieco inny sposób niż podzielić Was parami, mianowicie wyznaczyłyśmy dwie grupy osób wg listy zamieszonej w poście rozpoczynającym wymiankę: numery parzyste i nieparzyste. W takim układzie, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, każda osoba w grupie robiła niespodziankę dla następnej.

Czyli mrumru (kryjąca się pod nr 1) robiła prezent dla nr 3 (Spalonej Artystki), która z kolei robiła prezent dla nr 5 (czyli Dalii Klaudii), która przygotowywała niespodziankę dla Mo z nr 7, która zamykała kółeczko robiąc prezent dla mrumru :)

Osoby z numerami parzystymi  tym samym schematem - zaczynając od
2 (czyli kanwuję), robiącej prezent dla Darii z nr 4, która przygotowywała przesyłkę dla Raisy Gorbaczow (nr 6), która obdarowała swoją przesyłką mnie (nr 8), a ja zamykałam obieg, wysyłając paczuszkę dla kanwuję.
Mam nadzieje, że nie pogubiłyście się w tej rozpisce, i że została zrozumiale wyjaśniona :)
A teraz - galeria wszystkich prac :) (w kolejności zgłoszeń)

1. mrumru 

2. kanwuje

3. Spalona Artystka

4. Daria 

5. Dalia Klaudia 

6. raisa gorbaczow 

7. Mo 

8. Izu 

Dziękujemy raz jeszcze serdecznie wszystkim uczestniczkom! :)

3 komentarze:

 1. dziękuje za miłą wymiankę i piękne kolczyki ;) dzisiaj miały swój debiut a raczej nadal mają ;) idealnie pasują na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zabawę! :)
  Jestem ciekawa, czy będą kolejne. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki również! super się z Wami współpracowało, piszę się na każdą kolejną zabawę : )

  OdpowiedzUsuń