poniedziałek, 30 listopada 2015

Czekoladowy na listopad

Ufff! W ostatniej chwili, szyte na kolanie, zdjęcia robione już przy sztucznym świetle po nocy, więc wybaczcie różne odcienie - ale zdążyłam :)
Dziś ostatni dzień zgłoszeń na listopadową zabawę w kolorki u Danutki <KLIK>. Na początku miesiąca uznałam, że czemu nie, coś się wymyśli. W trakcie kolejnych dni powstał projekt naszyjnika - zdecydowałam się na wariant czekolada z malinami. I okazało się, że dostać "malinowe" koraliki lub kamienie wcale nie jest tak łatwo! Ale po skrupulatnych poszukiwaniach w sieci namierzyłam kilka sklepów, które takie towary miały.
Kiedy to już wszystko do mnie doszło, czasu zostało nagle mało, a projekt, jak to projekt, rósł.
Ale dziś, dosłownie pół godziny temu został zakończony i mogę Wam zaprezentować tuż-przed-terminem naszyjnik Czekolada z malinami :)


Jako bazowe wykorzystałam jadeity - łezka ma 2 cm długości, kulki 8 i 10 mm, uzupełniłam je toho Silver-Linked Milky Pomegranate 8 i 11 oraz dwoma akrylowymi brązowymi koralikami o średnicy 1,5 cm. Sutasz chiński ponownie
w roli głównej - udało mi się znaleźć dokładnie malinowy odcień :)


A czekoladę uwielbiam :) Zwłaszcza gorąca do picia, ale również wszelkie rodzaje tej słodyczy w tabliczkach. Jest to moja zgubna słabość ;)
Wszystkich zapraszam do zajrzenia na bloga Dautki (link powyżej) i obejrzenia innych prac w tonacji czekolady! :)7 komentarzy:

 1. Przepiękna i apetyczna czekolada z maliną:) A tak serio - naszyjnik cudowny:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromne nakłady pracy a efekt fantastyczny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uwielbiam czekoladę w każdej postaci :) Twój sutaszowy naszyjnik robi wielkie wrażenie - podziwiam ilość pracy włożonej w niego! Dla mnie malutkie kolczyki wydają się niemożliwe do zrobienia, a co pomyśleć taki naszyjnik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny. Na pewno wymagał ogromu pracy, ale efekt wart zachodu. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda tak apetycznie i cudownie, że jakbym go nosiła musiałabym coś jeść. :D

  OdpowiedzUsuń